darmowe gry internetowe

Tanoth

Stań do walki ze Złem i uratuj krainę Aris

Tanoth jest internetową, przeglądarkową grą pozwalającą na przeżycie wspaniałej przygody w krainie zwanej Aris. Przygoda będzie jednak wspaniała tylko pod jednym warunkiem – że macie wystarczająco dużo odwagi i siły, by stawić czoła licznym grupom potworów nawiedzających te tereny.

Karneole w Tanoth mogą uczynić z nas prawdziwego Herosa w krótkim czasie

W momencie zniknięcia Króla Targona w Aris zaczęło się źle dziać. Kraj pogrążył się w ciemności, a młodszy brat zaginionego króla rządzi twardą ręką. Gdzieś na północy czai się jednak potężna siła, która zagrozi istnieniu wszystkich ludzi. U podnóży Góry Cienia, w małej wiosce tarabat gromadzą się najwspanialsi herosi oraz poszukiwacze przygód chcący odnaleźć szczęście i fortunę w tych trudnych czasach.

Gracz wciela się w jednego z tych śmiałków – tworzy swoją postać, zdobywa doświadczenie (po wyruszeniu na wyprawę i pokonaniu kolejnych wyzwań) i sławę (po zwyciężeniu pojedynku z innym poszukiwaczem przygód). Tak samo jak w dużych grach RPG - nasz heros musi być wyposażony w przedmioty, dzięki którym jest lepszym wojownikiem i sukcesywnie staje się coraz mocniejszy. Każda postać posiada oczywiście zbiór współczynników określających jej skuteczność w walce, każdą postać można ulepszyć kupując lub znajdując coraz lepsze przedmioty, zbroje i uzbrojenie. Prawdziwy heros musi jednak posiadać sprzymierzeńców – wyzwania w Tanoth pomogą Wam pokonać pomocnicy: alchemik i krwawa elfka Alina, a długie odległości pomoże pokonać wierzchowiec (od wiernego osiołka, po potężnego smoka), którego zakup jest jednym z ważniejszych momentów w grze.

Tanoth kusi nas piękną grafiką w klimatach fantasy

Sednem zabawy jest podążanie w głąb głębokiego lochu, w którym czają się straszliwe kreatury strzegące potężnych artefaktów. Który ze śmiałków dojdzie najdalej? Kto uczyni to sam, a kto w maksymalnie czteroosobowej drużynie? Zadań w świecie Aris wystarczy dla wszystkich, którzy lubią opowieści typu heroic fantasy. Aby Tanoth szybko się nie znudziła, wszyscy gracze mogą założyć własne bractwo, do którego zaproszą innych śmiałków. Wspólnie będą oni mogli walczyć o miejsce w Hali Sław.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.