darmowe gry internetowe

My Hospital

Witaj w świecie medycyny!

Witaj w świecie medycyny! My Hospital to przeglądarkowa gra multiplayer od studia Cherrypick Games, która pozwoli Ci wcielić się w dyrektora własnej placówki medycznej. Zarządzaj nim, stawiaj diagnozy, twórz nowe leki i sam decyduj o tym, jak rozwinie się Twój szpital. To właśnie od ciebie zależy zdrowie wirtualnych pacjentów.

Gra My Hospital za darmo, w przeglądarce!

My Hospital, najprościej rzecz ujmując, to humorystyczny symulator zarządzania placówką służby zdrowia, jaką jest nasz szpital. Wcielając się w dyrektora pokierujesz placówką decydując o jej formach rozwoju począwszy od gabinetów, przez wygląd i wystrój. Gra pozostawia nam dużą swobodę kreacji. Ustawione elementy możemy dowolnie obracać, przesuwać i przestawiać. Wszystko zależy wyłącznie od naszej wizji.

Graj za darmo w My Hospital !

Na początku gra sama poprowadzi nas za rękę. Sprawnie wkomponowany w rozgrywkę samouczek jest nieinwazyjny, a jego przechodzenie wiążę się już z rozwojem własnego szpitala. My Hospital w ten sposób uczy nas swoich podstawowych mechanik od początku kładąc nacisk na nasz zmysł strategiczny. Oczywiście przyda nam się on nieco później, ale to właśnie wprowadzenie pokazuje nam, z czym będziemy mieć do czynienia wraz z postępem rozgrywki.

Zagraj w My Hospital już dziś!

Mnogość opcji rozbudowy naszej placówki jest bardzo duża. Rozpoczniemy ją od wybudowania kilku poradni specjalistycznych oraz gabinetów zabiegowych. Każda poradnia zajmuje się innym typem – humorystycznie nazwanych – schorzeń. Mamy tu chociażby Głowologa, Brzusiologa, Gorączkologa i wielu innych specjalistów od wirtualnych chorób. W gabinetach zabiegowych natomiast pojawiają się pacjenci z przypadłościami losowymi, które mamy za zadanie wyleczyć. W obu przypadkach do leczenia używamy…

Świetna gra przeglądarkowa My Hospital !

…eliksirów, kropel i pigułek. Ich tworzeniem zajmuje się nasze laboratorium. Znajdziemy w nim masę różnych przepisów na kolejne medykamenty. W skład tych bardziej zaawansowanych wchodzą oczywiście te podstawowe, dlatego bardzo ważne jest, żeby szybko nauczyć się, których z nich używamy w przypadku konkretnej choroby albo w konkretnym gabinecie. Zaplanowanie tworzenia mikstur wpłynie na efektywne leczenie naszych pacjentów.

Zostań lekarzem w darmowej grze!

A gdy o pacjentach mowa, musisz wiedzieć, że Ci z czasem będą przychodzić z coraz to poważniejszymi problemami. Do ich wyleczenia nie będzie wystarczał już tylko syrop na kaszel, ale także – chociażby – „kapsułka na pęknięte serce”. Warto więc nieustannie produkować kolejne mikstury w swoim laboratorium i składować je w magazynie! Dzięki temu nasi pacjenci zostaną postawieni na nogi ekspresowo!

Zdrowy pacjent to „zastrzyk” wirtualnych monet. To właśnie za nie rozbudowujemy nasz szpital, wykupujemy kolejne gabinety i poradnie oraz przedmioty kosmetyczne, które upiększą przyszpitalny ogródek. Ich zdobywanie wcale nie jest łatwe, dlatego warto zaplanować sobie sposób rozwoju placówki, żeby nie wydawać ich na marne! I o ile na początku nie mamy zbyt dużego wyboru co do ich wydawania, o tyle z czasem przybywa multum opcji, na które spożytkujemy zarobione monety.

Darmowa gra My Hospital

Oczywiście – jak to w tytułach F2P bywa – mamy w grze również walutę premium, którą są „serca”. Dzięki nim możemy zdecydowanie przyśpieszyć proces tworzenia wymarzonej placówki medycznej, ponieważ pozwalają one na natychmiastowe tworzenie eliksirów, pozyskiwanie ingrediencji i powiększanie ilości slotów na nowych pacjentów. Serca ułatwiają nieco rozgrywkę, jednak nie są niezbędne, żeby się nią w pełni cieszyć.

Graj za darmo w My Hospital !

My Hospital oferuje zresztą bardzo dużo aktywności pobocznych, które pozwalają nam zdobywać zarówno monety, serca jak i przedmioty niezbędne w placówce. Takimi aktywnościami są awanse na kolejne poziomy doświadczenia, wykonywanie zadań dodatkowych, odbieranie darmowych pakietów czy też loterie Bubbles’a. Nie ma zatem czym się martwić - My Hospital zdecydowanie nie jest tytułem Pay2Win!

Zagraj za darmo w My Hospital !

Produkcja studia Cherrypick Games jest doskonałym tytułem dla fanów zarówno symulacji jak i strategii. Jeżeli zawsze chciałeś wcielić się w dyrektora szpitala i pokierować nim od początku do końca, to tytuł ten jest właśnie dla Ciebie. Przyjemna dla oka grafika oraz rozbudowany (jak na tytuł przeglądarkowy) gameplay zapewnią Ci dziesiątki godzin dobrej zabawy.

Oto kilka rad, które przydadzą ci się na początku:
• Wszystkie gabinety i przedmioty można przenosić, dlatego nie bój się rearanżować przestrzeń szpitala,
• Na początku gry nie kupuj dekoracji,
• Nie wydawaj darmowych serduszek od razu. Przydadzą Ci się one w późniejszej fazie rozgrywki,
• Kupuj nowe gabinety i maszyny, jak tylko staną się dostępne,
• Twórz nowe eliksiry jak tylko w twoich „próbówkach” pojawi się wolne miejsce,
• Zwracaj uwagę na pojawiające się przy pacjentach wykrzykniki,
• Wykonuj zadania poboczne w celu zdobycia dodatkowych nagród,
• Odbieraj darmowe, cykliczne pakiety,
• Bierz udział w loteriach Bubbles’a, żeby wygrać wartościowe przedmioty (warto w nich wydać kilka serduszek na dodatkowe nagrody),
• Gdy zabraknie Ci potrzebnych przedmiotów, odwiedzaj apteki innych graczy – być może tam znajdziesz to, czego szukasz… w dobrej cenie :)

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.