darmowe gry internetowe

Polwars

Demaskująca gra o życiu w stolicy

Bułgarska firma XS Software odważnie podjęła kontrowersyjny temat w swojej nowej grze – Polwars opowiada bowiem o życiu w Warszawie, dzieląc społeczność tego miasta na dwie zwaśnione grupy: Zachodzianie i Wschodzianie. Choć twórcy twierdzą, że nie wzywają do konfliktu, ostrych komentarzy na temat Polwars będzie z pewnością wiele!

Polwars – darmowa gra MMO

Terenem tej darmowej gry jest oczywiście miasto stołeczne Warszawa. Stolica została w Polwars przedstawiona w krzywym zwierciadle – składa się ona z ciemnych alejek, nocnych klubów, znanej w całej Polsce linii metra, a także z fabryk zamkniętych z powodu nadmiernego zadłużenia. Rozgrywkę zaczynamy od strajku pod Sejmem, gdzie przez przypadek zatrzymujemy Agenta Tomka, z którym stajemy do pojedynku. Po pierwszej, w gruncie rzeczy treningowej walce, zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Celem zabawy jest zdobywanie sławy w mieście – zaczynając z niemal pustymi kieszeniami, powoli zdobywamy pieniądze i doświadczenie, a nasza postać staje się coraz bardziej rozpoznawalna na ulicach wirtualnej Warszawy.

Gra MMO na przeglądarkę – Polwars

Wawa Wars to typowa przeglądarkowa graMMORPG, w której rozwijamy własną postać na drodze starć z innymi graczami i chuliganami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Możliwe jest również wykonywanie nieskomplikowanych questów, polegających np. na patrolowaniu ulic miasta. Naszą postać można natomiast wyposażać w zakupione lub zdobyte na wrogach przedmioty, które poprawią nasze statystyki i ułatwią nam dalszą rozrywkę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by udać się na siłownię, gdzie za symboliczną kwotę możemy popracować np. nad naszą wytrzymałością lub siłą zadawanych ciosów.

Walki w Polwars – grze przeglądarkowej free-to-play

Gra oferuje dodatkowe opcje urozmaicające rozgrywkę – przykładowo, możliwe jest zakupienie zwierzaka, który swoimi umiejętnościami bojowymi wspiera nas w walce z innymi. Ważnym elementem dla bardzo zaangażowanych graczy jest również tworzenie gangów lub dołączanie do istniejących grup tego rodzaju. Warto także zwrócić uwagę na grafikę – malowane tła w rysunkowym stylu przedstawiają komiczne budynki stolicy i karykaturalne sylwetki mieszkańców Warszawy.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.