darmowe gry internetowe

Royal Quest

MMORPG w świecie fantasy po polsku!

Royal Quest to najnowsza gra MMORPG w świecie fantasy, w polskiej wersji językowej. Jest dostępna do ściągnięcia całkowicie za darmo!

Darmowe MMO do pobrania po polsku!

Royal Quest to gra stworzona przez Katauri Interactive, studio znane z kultowego King's Bounty. Z takim doświadczeniem developera Aura, świat przedstawiony w dziele Rosjan, jest wyjątkowo kreatywny i bardzo przekonywujący. Dostępnych jest ponad 100 różnych lokacji, zaczynając od lasów i bagien, kończąc na lochach i bogatych posiadłościach. Porywające starcia z komputerowymi przeciwnikami jak i innymi graczami zapewniają rozrywkę na długie godziny, głównie dzięki systemowi klas i profesji. Możliwość zakładania gildii pozwala pozostawać w kontakcie ze znajomymi i poznawać nowych ludzi. Wszystko to sprawia, że Royal Quest jest świetnym wyborem dla każdego weterana onlinowych RPGów jak i początkujących w tym gatunku gier.

Royal Quest to najnowsze darmowe MMORPG

Czarni alchemicy, którzy próbują zdobyć cenny i niebezpieczny minerał, są zagrożeniem dla króla. Władca zwraca się o pomoc do bohaterów, w których wcielają się gracze. Do wyboru dostępne są cztery klasy postaci, z których każda ma do wyboru 2 profesje, co daje 8 różnych opcji. Wszystkie różnią się wyglądem, wyposażeniem i umiejętnościami. Podstawowe klasy to Szermierz, Strzelec, Mag i Złodziej.

Fantasy MMORPG, download za darmo.

Każda klimatyczna lokacja zawiera niebezpiecznych i bardzo zróżnicowanych przeciwników. Na bagnach można zmierzyć się z licznymi dziwnymi owadami i potworami, a w posiadłości arystokraty spotkamy niesamowite wynalazki, które łączą w sobie siłę magii i pary.

Darmowe MMO do pobrania po polsku

Jeśli spodobał się Wam Aion lub Firefall, na pewno zakochacie się w Royal Queście. Jest to wspaniała gra dostępna do pobrania za darmo, w dodatku całkowicie po polsku. Jeśli jeszcze jej nie wypróbowaliście, czas naprawić ten błąd!

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.