darmowe gry internetowe

Operation X

Zostań tajnym superagentem i walcz ze złoczyńcami!

Operation X to darmowa, przeglądarkowa gra RPG, w której możesz spełnić swoje dziecięce marzenia o zostaniu… nie, nie strażakiem ani kosmonautą… mowa to wcieleniu się w prawdziwego agenta specjalnego! Określ wygląd agenta lub agentki i pnij się po szczeblach agencyjnej kariery – wykonuj tajne misje, eliminuj wrogów i trenuj swoją postać.

Operation X – darmowa gra przeglądarkowa o tajnych agentach

W Operation X wszystkie Twoje działania są bezpośrednio związane z dbaniem o „karierę” agenta. Najpierw jednak musisz zdefiniować cechy wyglądu agenta lub… agentki, bo może to być również płeć piękna z pistoletem w ręku. Możliwości pod tym względem są spore, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów customizowania bohatera w grach RPG. Oczywiście postać opisują też te ważniejsze cechy, takie jak: kondycja fizyczna, inicjatywa, inteligencja oraz instynkt. Jak zapewne wielu z Was się domyśla, bardzo ważne na późniejszym etapie rozgrywki będzie rozważne rozdysponowywanie punktów doświadczenia między tymi cechami.

Operation X – gra przeglądarkowa o agentach jak James Bond za darmo

Operation X to darmowa gra o dużych możliwościach, bo różnego rodzaju smaczki dla fanów gier RPG na tworzeniu postaci nie kończą się. Jeśli nasz agent (lub agentka) ma się piąć po szczeblach agencyjnej kariery, konieczne będzie wykonywanie misji – oczywiście z sukcesem. Zadania wykonujemy w dwóch lokalizacjach: w Berlinie oraz na jego obrzeżach. Polegają one na eliminowaniu ważnych celów lub innych agentów. Za wykonywanie misji otrzymujemy pieniądze, które z pewnością nam się przydadzą w świecie pełnym przestępczości i niebezpieczeństw.

Operation X – bezpłatna gra RPG akcji działająca w przeglądarce

W wolnych chwilach między dbaniem o karierę możemy np. zadbać o odpowiednie wyszkolenie naszego bohatera. Oczywiście nie za darmo. Treningi dzielą się na różne kategorie i podnoszą różne cechy. Oprócz szkoleń, agent może spędzić czas w… pracy – nie takiej polegającej na zabijaniu, a na zwykłej fizycznej lub umysłowej pracy. To świetny sposób na zarabianie pieniędzy, wymagający jednego sporej ilości czasu.

Operation X – gra Free To Play o pojedynkach tajnych agentów

Klasyczny model rozgrywki w darmowej grze Operation X z pewnością przypadnie do gustu wszystkich miłośnikom tego typu gier przeglądarkowych. Inne funkcjonalności w grze pozwalają też na tworzenie drużyn, przeglądanie statystyk czy inwestowanie w pakiety premium (oraz kody do Operation X, dające dostęp do wirtualnej waluty), jeszcze bardziej zwiększające Twoje szanse na zostanie najlepszym agentem!

Operation X – bezpłatna gra przeglądarkowa dla dzieci i dorosłych

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.