darmowe gry internetowe

League of Angels 2

Weź udział w fantastycznej przygodzie w stylu jRPG, po polsku!

League of Angels II to przeglądarkowa gra MMORPG, która przypomina klasyczne produkcje jRPG. Gracze trafiają do fantastycznego świata, w którym zalęgły się złe moce, a więc ich głównym zadaniem jest pokonać okrutnych przeciwników i przywróć dawny porządek. By tego dokonać będziemy musieli wziąć udział w rozbudowanej przygodzie, werbować nowych bohaterów do drużyny, uczestniczyć w rozmaitych wyzwaniach czy też udoskonalać podopiecznych oraz zdobywać nowe moce.

Gra League of Angels 2 za darmo, w przeglądarce!

Jak w większości gier komputerowych, tak i w League of Angels II najpierw musimy zapoznać się z podstawowymi zasadami rządzącymi w wirtualnym świecie. Deweloperzy przygotowali trwający kilkadziesiąt minut samouczek, w którym wyjaśniają o co chodzi w walce, zarządzaniu drużyną czy kolekcjonowaniu herosów, a także omawiają tryby gry i nie tylko. W ogólnych założeniach rozgrywka podzielona jest na dwa aspekty – zarządzanie oraz walkę. W pierwszym przypadku musimy nabywać nowych członków drużyny, wykorzystywać zdobyte doświadczenie do ich wzmacniania, wyposażać ich w rozmaite przedmioty zwiększające statystyki, ustalać formację, zbierać nagrody i nie tylko. Wszystko to prezentowane jest w przejrzystym menu, w klikalnych ikonkach znajdujących się z prawej strony oraz na dole ekranu.

Graj za darmo w League of Angels 2!

Ważną kwestią jest wspomniane kupowanie bohaterów. Część z nich można pozyskać za darmo, a nad innymi trzeba albo nieco popracować, albo skorzystać z mikropłatności. Dodatkowo odprawiając tak zwane rytuały, możecie wejść w posiadanie bardziej wartościowych herosów. Nasza drużyna może się składać z dwóch i więcej postaci, które na polu walki pojawiają się w określonej formacji. Jej ustalanie jest bardzo ważne, gdyż niezbyt wytrzymała czarodziejka szybko zginie, jeśli ustawimy ją w pierwszej linii. W związku z tym należy zwracać uwagę na statystyki i rolę danego herosa. Tanki, czyli silnych i wytrzymałych osobników, trzeba ustawiać z przodu, a słabsze postacie atakujące z dystansu z tyłu.

Zagraj w League of Angels 2już dziś!

Ważnym aspektem League of Angels II jest stały rozwój postaci. Za każdą walkę otrzymujemy doświadczenie oraz rozmaite nagrody. Korzystamy z nich w specjalnym menu, gdzie wyposażamy podopiecznych oraz udoskonalamy ich, wykorzystując punkty XP. Wszystko to ma wpływ na siłę zadawanych ciosów, ataki specjalne, obronę itd. Nie wolno więc zapominać o dokonywaniu tych czynności, gdyż szybko może okazać się, że wrogowie są dużo silniejsi od nas. Na szczęście gra często podpowiada o możliwości dokonania usprawnień, więc nie powinniście mieć z tym większego problemu. Nie wolno też zapominać o ulepszaniu samego wyposażenia. Za dostępne złoto da się bowiem np. udoskonalić miecz, dzięki czemu heros stanie się jeszcze silniejszy.

Świetna gra przeglądarkowa League of Angels 2!

League of Angels II to gra MMO, ale nie oznacza to, że samotnicy nie mają tu czego szukać, gdyż pierwsze godziny spędzamy bawiąc się samodzielnie, a dopiero później możemy walczyć z kolegami, brać udział we wspólnych przygodach ze znajomymi z gildii itd. Deweloperzy przygotowali różne tryby zabawy, w tym np. arenę, gdzie walczymy z przeciwnikami, zdobywając punkty, za które można uzyskać nowe przedmioty. Dodatkowo w późniejszym czasie za wygrane batalie zgarniamy także diamenty, czyli główną walutę produkcji. Po wejściu na wyższe poziomy doświadczenia odblokowywane są dodatkowe opcje, jak Hero Trial, The Abyss czy też Domination.

Zostań bohaterem w darmowej grze!

W grze nie brakuje także rozmaitych wyzwań, za wykonywanie których otrzymujemy chociażby doładowania energii, przedmioty wpływające na statystyki postaci itd. Tego typu mini misje podzielone są na różne kategorie i np. w jednym przypadku wystarczy być zalogowanym w produkcji przez dwa dni, w innym musimy mieć 35 znajomych, a w kolejnym należy zdobyć określoną liczbę punktów na arenie.

Darmowa gra League of Angels 2

Walka w League of Angels II nie jest skomplikowana i odbywa się automatycznie, co oznacza, że bohaterowie sami zadają obrażenia, a na przebieg starcia wpływają statystyki postaci, posiadane wyposażenie itd. Gracze mogą jednak w trakcie potyczki używać specjalnych ataków, które ładują się, gdy postać zadaje przeciwnikowi obrażenia, choć można włączyć opcję pozwalającą na samodzielne używanie ich przez sztuczną inteligencję. Automatyczne ich odpalanie nie jest jednak równie skuteczne, co warto wziąć pod uwagę.

Graj za darmo w League of Angels 2!

Starcia rozgrywane są w systemie turowym, jednak w praktyce rozgrywka odbywa się bardzo płynnie i nie ma w niej większych przestojów. Poza tym walki są zazwyczaj wieloetapowe. Czasami oczywiście mamy do czynienia tylko z jedną grupką przeciwników, jednak nie brakuje też nieco dłuższych batalii podzielonych na fale, na końcu których zazwyczaj czeka potężny boss.

Graj za darmo w League of Angels 2!

Na każdym poziomie możesz otrzymać trzy gwiazdki, które przyznawane są w zależności od tego, ilu bohaterów przeżyło starcie – jeżeli cała drużyna, to otrzymujesz maksymalną notę. Jest to o tyle ważne, że gwiazdki przydają się do otwierania skrzyń z rzadkimi przedmiotami, np. dużą liczbą punktów doświadczenia.

Graj za darmo w League of Angels 2!

League of Angels II to darmowa produkcja, więc deweloperzy zarabiają na niej przez mikropłatności. Gra wykorzystuje kilka systemów. Podstawowym jest system energii. Wyzwania w normalnych i elitarnych lochach pożerają określoną liczbę „piorunów”, które co prawda odnawiają się samoczynnie, ale nierzadko może się nam śpieszyć i wtedy trzeba posiłkować się diamentami, za które wykupujemy energię. Drogocenne kamienie otrzymujemy podczas zabawy, ale nie są to zatrważające liczby, więc niecierpliwe osoby muszą przyszykować się na ich zakup w sklepie. Za diamenty nabywamy także rozmaite przedmioty i pakiety, zawierające chociażby elementy wyposażenia polepszające statystyki naszych bohaterów.

Oto kilka rad, które przydadzą ci się na początku:

• Nie zapominaj o nagrodach, które dostajesz po pierwszym zaliczeniu poziomu. Pojawiają się one w skrzyniach na mapie, więc zbieraj je zaraz po walce,
• Staraj się nie tracić bohaterów w walce, gdyż zapewniają oni gwiazdki, dzięki którym co jakiś czas możesz otworzyć skrzynię z rzadkimi i cennymi rzeczami,
• Pamiętaj, by jak najczęściej zaglądać w menu postaci i ulepszać je, wykorzystując zdobyte doświadczenie oraz przedmioty,
• Wykonuj dodatkowe wyzwania – często są one bardzo proste do zaliczenia (nierzadko robią się nawet same), a można trafić na cenną nagrodę.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.