darmowe gry internetowe

Koyotl

Trójwymiarowa gra fantasy w przeglądarce

Koyotl to gra przeglądarkowa z gatunku action-RPG o bardzo ładnej grafice i rozbudowanej rozgrywce, pełnej rozmaitych zadań, przeciwników oraz przedmiotów do kolekcjonowania. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawie zaprojektowany turowy system walki, dzięki któremu zabawa jest jeszcze bardziej pasjonująca.

Koyotl posiada rozbudowany system pomocy

W Koyotl gracz wciela się w przedstawiciela jednej z trzech ras: w dużego i silnego Niedźwiedzia o ogromnej sile spokoju, w mobilnego Borsuka z mocą elementu kamienia lub w bardzo spirytualnie nastawionego do życia Kruka władającego mocą lodu. Wybór postaci warunkuje styl grania. Niedźwiedzie doskonale radzą sobie z walką kontaktową, natomiast kruki choć są bezbronne w bezpośrednich pojedynkach, potrafią skutecznie unieszkodliwić przeciwnika za pomocą łuku.

Turowe walki w Koyotl są dynamiczne i pełne emocji

Zdolność bohatera do walki definiują trzy współczynniki: mana, życie oraz wyczerpanie. Ostatni parametr regeneruje się bardzo wolno, a rośnie niestety bardzo szybko wskutek korzystania z magicznych właściwości napojów leczniczych. Wyczerpanie może zostać zregenerowane przez specjalne eliksiry sprzedawane przez Podróżujących Handlarzy. Poziom many wykorzystywanej do aktywowania alternatywnych zdolności oraz zabójczych ataków uzupełnia się samoistnie podczas potyczek.

Zwycięstwa zapewniają nam doświadczenie i umożliwiają rozwój postaci

Postać można wyposażać w napierśniki, hełmy, pasy oraz w inne elementy zbroi, a także w magiczne amulety oraz pierścienie. Po zdobyciu określonej liczby punktów doświadczenia, bohater awansuje na wyższy poziom. Możliwe jest wówczas wybranie nowej umiejętności lub ulepszenie jednej z już posiadanych. Gdy postać osiągnie ściśle ustalony level, uzyska dostęp do pozostałych, wcześniej niedostępnych dla danej rasy mocy: ognia, błyskawicy, kwasu czy kamienia.

Zwiedzanie krainy Koyotl zapewni nam wiele godzin zabawy

Podczas potyczek bohater nie jest odosobniony – towarzyszy mu wierny pomocnik wspomagający go w walce. Kompan sterowany jest przez komputer, a więc gracz może się skupić wyłącznie na swoich ofensywnych oraz defensywnych ruchach. Turowy system walki ułatwia planowanie kolejnych ataków, a w razie niebezpiecznych sytuacji pozwala bez wycofywania się z pola bitwy zmienić taktykę na bardziej rozważną.

W grze Koyotl na odważnych śmiałków czekają dziesiątki mniej lub bardziej skomplikowanych zadań zlecanych przez napotkanych NPC. Za wykonywanie questów gracz otrzymuje różne nagrody oraz wspomniane punkty doświadczenia. W trakcie misji prawdziwym wyzwaniem są potyczki z bossami, którzy pojawiają się na mapie w najmniej spodziewanych momentach. Koyotl jest grą firmy Upjers, odpowiedzialnej również m. in. za 11Legends i Kapi Hospital.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.