darmowe gry internetowe

Jungle Wars

Zostań królem dżungli!

Jungle Wars to strategiczna gra, w której wcielisz się w wodza wioski w samym sercu niezmierzonej dżungli. Wznosząc nowe budowle i rekrutując zastępy dzikich wojowników, a także rozszerzając swoje tereny i gromadząc surowce, pnij się po lianach tabelki rankingowej i stań się prawdziwym królem dżungli!

Zagraj w darmową strategię!

Jungle Wars to najnowsze dziecko wrocławskiego studia Ten Squares Games. Naszym zadaniem w tej grze strategicznej, jako wodza wioski znajdującej się na wyspie, jest sukcesywne rozbudowywanie wioski i osiąganie coraz większych wpływów w niekończącej się dżungli. Jednak by móc skutecznie się rozwijać, będziemy zmuszeni do gromadzenia mnogiej ilości surowców, takich jak pożywienie, mana czy złoto, a te zdobędziemy na kilka sposobów. Poza możliwością budowy farm i ołtarzy, które z czasem generują nam pewne ilości dóbr (w zależności od stopnia ulepszenia), naszym standardowym narzędziem ekspansji jest przyzywanie jednostek wojowników w portalu i wysyłanie ich na podbój kolejnych fragmentów dżungli bądź wiosek innych graczy, które także dostarczają nam spore ilości niezbędnych materiałów.

Jungle Wars - graj za darmo

Kluczowa jest również obrona własnej wioski, gdyż wróg nigdy nie śpi. Tak samo jak my możemy najeżdżać siedziby innych graczy - sami możemy stać się celem ataku, co skutkuje utratą zarówno surowców jak i punktów rankingowych. Należy więc pamiętać o strategicznym rozmieszczeniu struktur obronnych oraz skutecznym dzieleniu przestrzeni murami obronnymi, tak, aby atakujący przeciwnik miał niemały problem z dobraniem się do naszych cennych zapasów. Nawet jeśli pod naszą nieobecność wioska zostanie zaatakowana, a surowce splądrowane - możemy zawsze obejrzeć powtórkę w jaki sposób adwersarz rozmieścił swoje jednostki i dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy podjąć odpowiednie kroki ku modernizacji osady.

Darmowa przeglądarkowa gra strategiczna

System walki jest bardzo prosty i z pewnością już po kilkach rundach podboju umiejętne dysponowanie jednostkami wejdzie nam w krew. Weterani gier strategicznych zaś ucieszą się ze stale rosnącego poziomu trudności. Po rozpoczęciu walki mamy kilka chwil na rozeznanie się w terenie przeciwnika i podjęciu decyzji gdzie zechcemy umieścić naszych wojowników, a tych możemy uwalniać jedynie poza granicami zabudowanej strefy. Wraz z rozwojem naszej wioski zdobędziemy dostęp do kolejnych opcji jednostek, takich jak np. potężne goryle, zwinne pająki czy szaleni bombowcy. Każda z tych jednostek radzi sobie lepiej z innym rodzajem budynków wroga, zatem kluczem do zwycięstwa będzie umiejętne rozmieszczenie ich na mapie. Celem jest doszczętne zniszczenie wrogiej wioski, a w szczególności znajdującego się w niej totemu, który decyduje o zwycięstwie bądź przegranej atakującego. Nawet jeśli poniesiemy porażkę w trakcie naszego podboju - wszelkie wykradzione z zasobów przeciwnika łupy i tak trafią do naszej wioski. Same jednostki, niezależnie od wyniku pojedynku - znikają z naszej wioski, dlatego przed każdą walką zmuszeni jesteśmy rekrutować nowe, wykorzystując zdobytą manę.

Strategiczne MMO za darmo

Kluczowym dla rozwoju plemienia jest totem. Jako centralny punkt wioski stanowi zakres budynków jakie możemy wznosić na naszym terenie. Jest to system pokrewny choćby grze Plemiona 2, gdzie w ten sam sposób funkcjonował miejski Ratusz. I tak wraz z biegiem czasu na terenie wioski postawimy magiczny kocioł, arenę treningową, moździerz czy nawet wulkan przeciwlotniczy. Każdy z tych obiektów zapewni nam nowe możliwości zarówno w atakowaniu przeciwników jak i w obrony naszej cennej osady. Budynki również warto rozwijać, gdyż nie tylko zaczną ofer ować nam coraz więcej możliwości, ale także będą funkcjonowały szybciej i efektywniej.

Jungle Wars free to play

Sama budowa wioski, nowych obiektów i struktur, a także generowanie nowych surowców odbywa się w czasie rzeczywistym, w związku z czym nawet gdy nie mamy włączonej gry - wioska tętni własnym życiem. Na początku budowa czy ulepszanie budynków zajmuje kilka sekund bądź minut, zaś im bardziej próbujemy się rozwijać, tym ten czas potrafi się znacznie wydłużyć. Większość tego typu procesów można przyspieszyć wykorzystując zdobyte w grze złote monety. Mimo tego, iż można je zakupić za realne pieniądze - zdobywanie ich w samej grze nie stanowi większego problemu, gdyż otrzymamy je za wykonywanie licznych zadań i osiągnięć. W każdej chwili możemy je przejrzeć i zadecydować na którym z nich zamierzamy się skupić. Większość z nich jest związana ze zwykłą drogą rozwoju wioski, więc w krótkim czasie możemy zdobyć ich naprawdę sporą ilość.

Darmowa gra na przeglądarkę

Jungle Wars jest również grą, która mocno stawia na aspekt społeczny i przypomina nam o tym na każdym kroku. Poza możliwością chwalenia się zdobytymi osiągnięciami, możemy również za odpowiednią sumę surowców odnowić siedzibę klanu, dzięki której możemy dołączyć do jednego z nich lub stworzyć własną małą społeczność wraz z innymi graczami. W ten sposób możemy między innymi wymieniać się jednostkami bitewnymi czy też wspólnymi siłami dążyć do osiągnięcia podium w osobnej tabelce rankingowej dla klanów.

Graj w Jungle Wars w swojej przeglądarce

Grę cechują przystępny model rozgrywki, kolorowa, a zarazem wyraźna szata graficzna oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa w rytmie bębnów, towarzysząca nam w trakcie rozgrywki. Polecamy ten tytuł zarówno nowicjuszom na polu gier strategicznych, jak i starym wyjadaczom - każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2018 GRY-OnLine S.A.