darmowe gry internetowe

4story

Napisz historię własnego imperium!

4story to darmowa gra z gatunku MMORPG, w której gracze opowiadają się po jednej ze stron konfliktu. Produkcja autorstwa Zemi Interactive prezentuje stylistykę fantasy i gwarantuje wiele godzin dobrej zabawy bez abonamentu.

Świat 4Story został podzielony na dwie zwaśnione frakcje: Valorian oraz Derion. Pierwsza z nich jest narodem najemników i potężną siłą militarną. Derioni to natomiast magowie i naukowcy, którzy jednak mają wiele problemów wewnętrznych. Większość z nich jest związana z nieustającą wojną z Valorianami. Gracze mogą odegrać ważną rolę w wyniszczającym konflikcie i poznać bogatą historię niezwykłych krain. Na początku zabawy oczywiście tworzymy własną postać. Do wyboru otrzymujemy szybkich i zręcznych ludzi, którzy potrafią korzystać z technologii; rasę Feline, czyli bardzo silnych i wytrzymałych stworzeń oraz Wróżki, posiadające ogromną mentalną siłę i magiczne umiejętności. Dopełnieniem bohatera jest jego klasa – autorzy przygotowali sześć możliwości: wojownika (biegły w ataku i obronie, odziany w potężne zbroje), rycerza cienia (wojownicy potrafiący ukrywać się w ciemności), łucznika (specjaliści w walce na odległość), czarodzieja (władcy elementów i potężni magowie), kapłana (uzdrowiciel) oraz zaklinacza (przyzywającego bestie z innych wymiarów).

 4story – darmowa gra fantasy MMORPG

Przygodę zaczynamy w wioskach początkowych - Valorianie w Horusland, a Derioni w Yesode – w których otrzymujemy pierwsze zadania i wytyczne. To właśnie questy są podstawą rozgrywki w 4Story i dzięki nim rozwijamy postać oraz przemieszczamy się w głąb coraz bardziej niebezpiecznych terenów. Cały czas musimy gromadzić lepszy ekwipunek i walczyć z hordami przeciwników. Na szczęście z pomocą przychodzą inni gracze, z którymi możemy rozmawiać i tworzyć drużyny. W grupie poszczególne klasy doskonale się uzupełniają i sprawiają, że walka nawet z potężnymi bestiami jest znacznie łatwiejsza.

W 4Story zabawy nie zabraknie dla nikogo. Autorzy przygotowali rozbudowane podziemia, w których drużyna złożona z graczy walczy z komputerowymi przeciwnikami. Tego typu lokacje są nie tylko świetnym urozmaiceniem przygody, ale i źródłem nowych przedmiotów. Oczywiście poszczególne z nich są zarezerwowane dla osób na odpowiednim poziomie doświadczenia. Kolejną atrakcją są tak zwane podboje podczas których walczymy z innymi graczami o terytorium i dostęp do nowych wiosek, zadań oraz kupców. Za walkę w dużych grupach odpowiada specjalny system wydawania rozkazów – dzięki niemu możemy uczestniczyć w bitwach w towarzystwie 49 graczy i wypełniać lub wydawać polecenia.

To nie koniec atrakcji, które znajdziemy w tym MMO RPG. Uczestnicy mogą bowiem tworzyć gildie, co pomaga znacznie w organizacji drużyn i wykonywaniu trudniejszych zadań. Członkowie gildii walczą o poziom swojej organizacji, który otwiera dostęp do tytułów szlacheckich i dodatków. W grze pojawia się system ulepszania przedmiotów. Dodatkową opcją jest „umagicznienie” broni wpływające na jej statystyki. Wszystko to zostało przedstawione za pomocą trójwymiarowej, kolorowej grafiki. Jak widać gra zawiera wszystkie potrzebne elementy i na pewno spodoba się miłośnikom gatunku.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.