darmowe gry internetowe

SoccerStar

Stwórz własnego piłkarza i zmierz się z innymi graczami!

Zostań gwiazdą piłki nożnej! Czekają Cię godziny morderczego treningu, ale jeśli chcesz zagrać w FC Madrito, nie masz wyjścia! Zadbaj o dobre relacje ze swoim menadżerem i inwestuj w suplementy, które pozytywnie wpłyną na Twój rozwój sportowy. Gdyby brakowało Ci kasy, zawsze możesz poprzetykać rury stadionowe w zamian za parę miedziaków. Cóż, nikt nie mówił, że piłkarz-amator ma lekko...

Tak wygląda ekran naszego piłkarza w SoccerStar

Nasza sytuacja wyjściowa nie jest zbyt dobra. Nie dość, że nasz podopieczny jest kiepskim graczem, to w dodatku nie ma klubu! Musimy mu w obu tych kwestiach pomóc. Na szczęście znalezienie drużyny zbyt trudne nie jest. Ba, komputer zrobi to za nas automatycznie, ale nie liczmy na szczególnie lukratywny kontrakt. Inwestując zarobione pieniądze w karierę naszego zawodnika, w niedługim czasie jego umiejętności powinny wzrosnąć. Zaowocuje to kontaktami z bardziej wpływowymi menadżerami. Ale nie tylko. Jeśli w grze naszej początkującej gwiazdy będzie widać postępy, być może uda nam się zapewnić jej indywidualnego trenera! Oczywiście nie za darmo.

Każdy piłkarz wie, że trening czyni mistrza. Nie inaczej jest w SoccerStar

W Soccer Star niestety wszystko kosztuje. Do wyboru mamy różne typy opcji treningowych: podania, drybling czy strzały na bramkę. Każde z ćwiczeń zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Treningi są płatne, ale jeśli chcemy podnieść statystyki naszego podopiecznego, nie możemy ich lekceważyć. A po ciężkich ćwiczeniach - wyślijmy go do... sauny! Odpowiednia regeneracja to klucz do sukcesu. Tylko kipiący energią piłkarz zagra na najwyższym poziomie przez pełne 90 minut meczu!

Jeżeli posiadamy problemy z pieniędzmi zawsze możemy rozwozić pizze!

Między treningami oraz meczami warto wyskoczyć do sklepu odzieżowego i sklepu z odżywkami. W tym pierwszym kupimy między innymi cuchnące skary, złachane spodenki czy pretensjonalne stringi męskie. Nie pytajcie o zastosowanie tych ostatnich... W każdym razie poszczególne elementy garderoby piłkarza pozytywnie wpływają na przykład na jego kondycję, podania bądź drybling. Podobne efekty przynosi spożywanie odżywek. Mrożona herbata podnosi wydajność zawodnika w czasie meczu, napój izotoniczny zwiększa nieznacznie jego umiejętności, zaś mielonka turystyczna jest tak naszpikowana chemią, że modyfikuje na stałe niektóre predyspozycje!

Grafika w SoccerStar jest zabawna i przyjemna dla oka

Gracz nie ma realnego wpływu na przebieg spotkania. Co więcej, wcale nie musimy przyglądać się poczynaniom naszego podopiecznego. Jednak animacje są na tyle ładne i zabawne, że czasami warto poświęcić te kilka minut na obejrzenie meczu. Tak czy inaczej – tuż po końcowym gwizdku zostanie wyświetlony raport, w którym znajdziemy informacje na temat bohaterów i antybohaterów zawodów. Oby za każdym razem Wasz piłkarz trafiał na listę tych pierwszych!

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2016 GRY-OnLine S.A.