darmowe gry internetowe

Kraina Wikingów

Przemierzaj świat w poszukiwaniu bogactwa i chwały!

Kraina Wikingów stoi przed Tobą otworem! Walcz, zdobywaj i stań się najlepszym wojownikiem na całym kontynencie. To nie będzie proste zadanie, ale jeśli wykażesz się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, żadna przeszkoda nie popsuje Twoich ambicji. Czy czujesz się na siłach by dokonać wielkich czynów?

Kraina Wikingów – darmowa gra MMORPG

Kraina Wikingów to gra przeglądarkowa z gatunkuMMORPG. Nadrzędnym celem gracza jest zdobywanie punktów doświadczenia, które następnie można wykorzystać na rozwój umiejętności bohatera. Gdy już opanujemy podstawy walki toporem czy nożami, lista dodatkowych możliwości znacznie się wydłuży. Przy czym utworzoną postać definiują nie tylko zdolności, ale również cechy takie jak: siła, zręczność, sprawność fizyczna oraz inteligencja. Sami decydujemy, które z nich będą najmocniejszą stroną naszego Wikinga. Chcesz silnego jak tur bojownika? Żaden problem! A może wolisz przebiegłego łupieżcę? Też da się zrobić!

Kraina Wikingów – przeglądarkowa gra MMORPG

Grając w Krainę Wikingów, bardzo dużo czasu spędzimy przede wszystkim w grodach, wioskach czy przystaniach. W tych właśnie miejscach możemy sprzedać zrabowane przedmioty, ewentualnie zamienić je na takie, które przydadzą nam się bardziej. Centralnym punktem każdej osady jest gospoda. Chcąc podjąć się jakiegoś zadania, warto się do niej udać. W środku na pewno znajdzie się tajemniczy jegomość, który zleci nam misję do wykonania. Jako że zróżnicowanie zadań jest naprawdę spore, nikomu nie powinno się znudzić ich wykonywanie. Jedne polegają na dostarczeniu jakiegoś przedmiotu w odległy zakątek kontynentu czy odszukanie wskazanej osoby w sąsiedniej wiosce, a inne stawiają przed nami wyzwania znacznie trudniejsze i bardziej skomplikowane. Jakie? Sprawdźcie sami!

Mapa Krainy Wikingów

Jeśli dopadną nas problemy finansowe, a zyski z rabunków okażą się niezbyt duże, konieczne będzie zarobienie dodatkowych talarów. W tym celu wystarczy, że udamy się do... pracy! Może akurat sprawdzimy się na przykład w roli cieśli? Rozwiązaniem alternatywnym dla niechętnych uczciwemu zarabianiu pieniędzy są starcia na arenie. Jeśli uda nam się pokonać innego gracza, w nagrodę dostaniemy pieniądze prosto z jego kieszeni. Brzmi nieźle, prawda? Talary otrzymujemy również za wykonane misje czy pokonane w dziczy bestie.

Kraina Wikingów – gra przeglądarkowa free-to-play

Chcąc osiągnąć sukces, warto zainwestować w kryształy. Połyskujące kamienie w Krainie Wikingów są bardzo cenne. W tym świecie służą one nie tylko jako dodatkowy środek płatniczy obok talarów, ale również okazują się niezbędne w sytuacji, gdy mamy do przemierzenia cały kontynent. Posiadając określoną liczbę kryształów, wystarczy jedno kliknięcie, by w mgnieniu oka znaleźć się we wskazanym miejscu! Kryształy możemy kupować nie tylko za talary, ale również za prawdziwą gotówkę. W Krainie Wikingów panuje całkowita wolność. Tu każdy sam decyduje o swoim losie. Zdecyduj i Ty!

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.