darmowe gry internetowe

Farmerama

Prowadź farmę jak nigdy dotąd!

Po raz kolejny zbliża się wielka świetlikowa impreza. Świetliki, urocze małe owady, czekają już na nią z utęsknieniem, zaś zwierzęta z bliska i daleka spieszą do Farmeramy aby zagrać w grę "Cztery światła"! Wykonuj zadania, aby zapalać dekoracje na polu gry i wygrywaj prawdziwie świetliste nagrody - tylko od 29 kwietnia do 5 maja!

Farmerama - gra MMO free-to-play w stylu Farmville

Farmerama to strategiczna gra przeglądarkowa, w której zakładasz i dbasz o własne gospodarstwo (w założeniach całość przypomina więc Farmville). Każdy z graczy dysponuje swoim kawałkiem ziemi oraz początkowymi zasobami. Tutaj zaczyna się zabawa i edukacja w jednym. Oczywiście w pierwszej kolejności sadzimy podstawowe rośliny, jak np. sałatę. W późniejszej fazie zabawy możemy hodować zwierzęta (od zwykłych: krowy, króliki, aż po nieco bardziej egzotyczne: motyle), sadzić drzewa i kupować nowe gatunki nasion. Zmysł ekonomiczny okaże się przydatny. Prowadzenie farmy jest bardzo proste – wszystkie czynności wykonujemy za pomocą myszki. Stworzenie pól uprawnych, sadzenie, nawadnianie, czy zbieranie plonów to tylko kilka kliknięć, dzięki czemu produkcja powinna spodobać się każdej osobie. Gra nie wymaga pobierania żadnych plików, można w nią grać za pośrednictwem przeglądarki.

Farmerama – gra MMO free-to-play

Twórcy urozmaicili zabawę na kilka sposobów. Jednym z nich są dynamicznie przydzielane zlecenia od znajomych kupców, którzy potrzebują konkretnych towarów w określonym czasie. Kolejnym ciekawym elementem jest możliwość udania się do miasta, gdzie znajdziemy nowe rynki zbytu (targowisko), zadania (spółdzielnia rolnicza), czy rzemieślników (cieśla). Oprócz tego możemy wysyłać wiadomości do innych graczy (na poczcie), wziąć udział w szalonych zawodach (stadion piłkarski), czy zaprosić gości na farmę (centrum turystyczne).

Darmowa gra MMO w stylu Farmville - Farmerama

Ważnym elementem rozwoju każdego gospodarstwa jest urozmaicanie produkowanych towarów i wynajdywanie nowych sadzonek. W Farmerama otrzymujemy sporo roślin i gatunków zwierząt, którymi możemy się zająć. Ich ilość nie jest jednak przytłaczająca, bo odblokowujemy je powoli wraz ze zdobywanymi poziomami doświadczenia. Dodatkiem jest wirtualny sklep, w którym możemy kupić mnóstwo dodatków dekoracyjnych (flagi, stawy, fontanny, domki, itd.), ulepszeń, zwierząt i innych obiektów (płacimy wewnętrzną walutą lub kredytami, które wymieniamy za prawdziwe pieniądze). Dla ułatwienia zabawy twórcy wprowadzili system automatycznych urządzeń, które zadbają o interesy podczas naszej nieobecności.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2016 GRY-OnLine S.A.