darmowe gry internetowe

Might & Magic: Duel of Champions

Darmowa gra karciana z serii Might & Magic

Might & Magic: Duel of Champions to najnowsza propozycja od firmy Ubisoft dla wszystkich fanów gier strategicznych, a w szczególności miłośników turowych gier karcianych. Co ważne, gra bazująca na znanej serii Might & Magic jest w pełni darmowa, więc nie musisz się martwić o jakiekolwiek opłaty.

Po uruchomieniu tej gry karcianej najpierw musisz dołączyć jednej z trzech frakcji: Przystani, wyspecjalizowanej w magii światłości i powietrza, Inferno doskonale radzącej sobie z magią pierwotną i ognia lub Nekropolii niezrównanej w magii wody i ciemności. Zaczynasz rzecz jasna skromnie, dysponując małą liczb powszechnie dostępnych kart, ale z czasem zdobywasz znacznie lepsze karty i Twoja talia staje się potężną kolekcją. Dzięki temu wykonujesz coraz trudniejsze zadania i zajmujesz coraz wyższe miejsca w turniejach, a w efekcie stajesz się posiadaczem ogromnej ilości złota – najcenniejszego surowca w karcianym świecie Might & Magic. Ogólna koncepcja wydaje się niezwykle prosta, ale właśnie w tym ukryta jest cała magia darmowego, turowego Duel of Champions!

Might & Magic: Duel of Champions – darmowa gra karciana w przeglądarce

Do zdobycia masz ponad 250 kart. Karty podzielono na kilka kategorii: Bohater, Stworzenie, Łut szczęścia, Zaklęcie oraz Wydarzenie. Każdy typ będzie Ci niezbędny, aby talia była skuteczna i pełnowartościowa. Wszystkie karty mają szereg odmiennych cech dla każdej z w/w kategorii. W Zaklęciach jest to np. Koszt czy Szkoła Magii, a w przypadku Stworzeń tych właściwości jest znacznie więcej, bo są to m.in. Atak, Odwet, Punkty Życia tudzież Frakcja. Każda karta ma całkowicie inne parametry, więc nietrudno sobie wyobrazić jak szerokie pole do popisu ma gracz dysponujący grubą talią zróżnicowanych kart. Żaden miłośnik turowych gier karcianych nie będzie zawiedziony!

Might & Magic: Duel of Champions – gra Free To Play w przeglądarce od firmy Ubisoft

Kwintesencją zabawy - obok kolekcjonowania kart - jest oczywiście skuteczne wykorzystywanie tychże. Używasz ich do prowadzenia bitew, które odbywają się na specjalnie przygotowanych do tego celu planszach. Każde pole bitwy podzielone jest na 16 pól, po 8 dla każdej strony konfliktu. W każdym polu możesz zamieścić maksymalnie jedną kartę. Walki są oczywiście podzielone na tury, a więc raz działasz Ty, a następnie swoją szansę ma Twój przeciwnik. Twoja armia oprócz 1 karty bohatera i 5 kart wydarzeń może składać się nawet z 200 kart stanowiących mieszaninę stworzeń, zaklęć i łutów szczęścia. To daje naprawdę szerokie możliwości.

Might & Magic: Duel of Champions – sieciowa gra karciana dla fanów strategii za darmo

Jak niemal każda inna gra karciana, również darmowy Might & Magic: Duel of Champions ma dwuwymiarową, przejrzystą, ale jednocześnie ładną oprawę graficzną. Brak efektów specjalnych – zdecydowanie zbędnych w tego typu grach - działa tu wyłącznie na korzyść gracza, ponieważ gra ma tak niskie wymagania sprzętowe, że bez problemu można w nią grać nawet na kilkuletnim laptopie z zintegrowaną kartą graficzną! Raz jeszcze podkreślamy, że zabawa w sieciowego Might & Magic: Duel of Champions nic nie kosztuje, jest w pełni darmowa – bez ograniczeń, dlatego raczej nie warto się wahać, tylko po prostu ściągnąć klienta gry i samemu sprawdzić co gra ma do zaoferowania!

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2015 GRY-OnLine S.A.