darmowe gry internetowe

Deepolis

Podróż po bezkresnych głębinach oceanu

Bezkresne głębiny oceanu. Świat przyszłości. Zaawansowana technologia. Trzy frakcje walczące o przetrwanie w trudnych warunkach. Możliwość zostania podwodnym piratem lub handlarzem.

Deepolis to ciekawa przeglądarkowa gra MMO, przenosząca graczy do świata przyszłości. Po przerażającym kataklizmie ludzkość została zmuszona do zejścia pod wodę. Fabuła produkcji przedstawia trzy różne strony walczące o przetrwanie. Nauci są potomkami członków międzynarodowych towarzystw badawczych Arktyki i Antarktyki. Jafnarzy wywodzą się od pracowników platform wiertniczych i rurociągów. W dużym stopniu przypominają oni organizację militarną. Frakcja Scjonów przetrwała natomiast głównie dzięki wiedzy o wytwarzaniu tlenu. Grupie udało się założyć podwodne farmy i zapewnić sobie wysoki standard życia. W grze wcielamy się w jednego z podwodnych śmiałków, rozpoczynającego karierę w trudnych i niebezpiecznych realiach. W odróżnieniu od większości wieloosobowych gier przeglądarkowych, skupiających się na tabelkach oraz statycznych ekranach, w Deepolis naprawdę kierujemy własnym pojazdem i przemierzamy głębiny oceanu, odwiedzając podwodne miasta i stacje. Cały czas obcujemy też z innymi graczami, reprezentującymi wymienione wyżej frakcje. Uczestnicy zabawy mogą rozmawiać ze sobą oraz łączyć się w klany.

Naturalnie oprócz samej eksploracji i obcowania z innymi ludźmi otrzymujemy szereg dodatkowych możliwości. Podstawą są zróżnicowane misje, dzięki którym poznajemy otaczający nas świat, zarabiamy pieniądze i nabieramy doświadczenia. Ważnym punktem zabawy jest także walka. Możemy zmierzyć się zarówno z wieloma statkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i z innymi żywymi śmiałkami. Za pokonanie wrogów najczęściej otrzymujemy część ich ładunku. Także wirtualni handlarze mogą zrealizować w grze swoje zainteresowania, kupując i sprzedając towary w kilkunastu rozsianych po oceanie punktach, do których oczywiście uprzednio trzeba samemu dopłynąć. Zarobione fundusze warto zainwestować w zupełnie nowe pojazdy lub rozbudowę posiadanego arsenału. W zasobach kupców pojawia się mnóstwo rodzajów broni, rakiet, torped, amunicji i wiele innych przydatnych przedmiotów. Warto podkreślić ciekawe wykonanie wizualne tej produkcji. Grafika prezentuje się bardzo klimatycznie. Cały czas możemy podejrzeć czytelną mapę obszaru, przedstawiającą odkryte już miasta oraz inne statki. Sterowanie pojazdem jest bardzo proste i odbywa się za pośrednictwem klawiatury i myszki, którymi regulujemy głębokość zanurzenia, kierunek, prędkość oraz wykorzystujemy zamontowane na pokładzie uzbrojenie.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.