darmowe gry internetowe

Anno Online

Przeglądarkowa wersja słynnej gry ekonomicznej

Anno to jedna z najdłużej istniejących serii gier strategicznych. Popularna na całym świecie, teraz trafia do przeglądarek jako Anno Online stworzona przez zespół BlueByte odpowiedzialny za legendarnych Settlersów i jest dostępna dla wszystkich graczy całkowicie za darmo! Wystarczy, że się zarejestrujesz i będziesz mógł się przekonać na własnej skórze, że wiele miłośników ekonomicznych strategii nie mogło się mylić!

Anno Online to pełnoprawna część serii gier strategicznych, w której zachowano większość kluczowych elementów z poprzednich odsłon gry. W najnowszej, sieciowej wersji rozbudowujesz królestwo również od podstaw. Na złożoną mechanikę ekonomiczną składa się ponad sto budynków, wiele rodzajów surowców oraz dziesiątki możliwości rozwoju monarchii. Początkowo do Twojej dyspozycji, jak i dla każdego innego gracza, jest tylko jedna wyspa, ale jeśli wykażesz się cierpliwością, zyskasz kontrolę nad w sumie aż 9 wyspami! Twoim następnym zadaniem będzie połączenie ich handlowymi drogami morskimi.

Anno Online – darmowa gra strategiczna i ekonomiczna w przeglądarce

Jak przystało na grę ekonomiczną MMO, ogromne znaczenie w Anno Online ma współpraca między graczami. Wprawdzie w wersji sieciowej zrezygnowano z wątku militarnego, dlatego nie ma tu możliwości prowadzenia wojen, ale za to silniejsze znaczenie ma handel i wymiana. W darmowej wersji Anno można handlować surowcami, wypożyczać jednostki czy zawierać sojusze gospodarcze. Twoim głównym celem jest jednak ciągłe rozbudowywanie mocarstwa. Na każdej wyspie możesz wznieść nawet 800 budynków!

Anno Online – gra Free To Play w przeglądarce od firmy Ubisoft

Duże znaczenie ma zadowolenie mieszkańców królestwa. Odpowiadasz za zaspokajanie ich potrzeb oraz zapewnianie coraz większych udogodnień, których konieczność wdrożenia początkowo może nie być zauważalna. Dostrzeganie braków na obszarze Twoich włości ułatwia bardzo szczegółowa, dwuwymiarowa oprawa graficzna z dużymi możliwościami przybliżania/oddalania obrazu. Jak na przeglądarkową grę ekonomiczną, grafika prezentuje się wprost wyśmienicie. Pomimo ogromnego rozmachu, gra ma nieduże wymagania sprzętowe i bez problemu poradzą sobie z nią nawet starsze komputery. Nie wahaj się dłużej - sprawdź się w roli monarchy! Jeżeli Anno Online nie przypadnie Ci do gustu, proponujemy sprawdzić podobne produkcje: The Settlers Online i Forge of Empires.

Anno Online – sieciowa gra ekonomiczna za darmo

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.