darmowe gry internetowe

AirRivals

Dodaj gazu i przeżyj superszybkie symulacje lotu science fiction

Internetowa darmowa produkcja będąca połączeniem elementów RPG i gry akcji, działająca w przeglądarce. Bierzemy w niej udział w emocjonujących bitwach z udziałem różnego rodzaju jednostek latających.

 AirRivals – darmowa gra akcji

AirRivals stanowi połączenie gry akcji z RPG, w której obejmujemy kontrolę nad nowoczesnymi samolotami zdolnymi poruszać się nie tylko w powietrzu, ale również w przestrzeni kosmicznej. Jest to darmowa gra na przeglądarkę, którą w Europie wydała doświadczona firma Gameforge AG. Jednym z atutów z punktu widzenia polskiego gracza jest fakt, że całość jest dostępna w rodzimej wersji językowej. Autorzy oddali nam różne typy samolotów różniących się od siebie swoimi właściwościami. Jeden lepiej radzi sobie w walce w powietrzu, drugi pełni rolę typowego bombowca, podczas gdy jeszcze inny zajmuje się naprawą innych wehikułów. Wybór odpowiedniego rodzaju jednostki warunkuje naszą dalszą rozgrywkę, gdyż w zależności od sterowanego pojazdu, musimy się skupić na nieco innych zadaniach w trakcie wykonywania poszczególnych misji. Taka możliwość wyboru sprawia, że każdy powinien dostosować sposób zabawy pod swoje upodobania i niekoniecznie stawiać tylko na eliminację wrogów, ale również zająć się wsparciem sojuszniczych samolotów.

Gra akcji free-to-play AirRivals

Istnieją różne typy zadań, z czego większość polega na zniszczeniu określonego celu. Przychodzi nam się zmierzyć ze zróżnicowanymi przeciwnikami, które nie dają łatwo za wygraną i starają się za wszelką cenę nas wyeliminować. W przerwach od potyczek ze sterowanymi przez Sztuczną Inteligencję oponentami, możemy również zmierzyć się z innymi graczami. Ciekawą opcją jest walka frakcji, gdzie po każdej z dwóch stron konfliktu staje nawet po 100 osób, co niesamowicie podnosi widowiskowość przeprowadzanych starć. Zabawę zaczynamy w roli zwykłego, podrzędnego pilota, który nie ma jeszcze zbyt wielu możliwości i musi zrobić wszystko, by awansować na coraz wyższe stopnie. Szybując przez różnorodne krajobrazy planety Philion toczymy bitwy o kolejne bazy i w ten sposób przybliżamy się do kolejnych awansów. Gra premiuje walkę w grupie, za co możemy zdobyć określone odznaki, a także gwarantuje unikalne doznania, gdy musimy się trzymać swoich sojuszników i wspólnie atakować przeciwników.

 AirRivals – darmowa gra na przeglądarkę

W przeciwieństwie do większości innych produkcji działających w przeglądarce, w AirRivals mamy do czynienia z grafiką 3D w pełnym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że aby uruchomić ten tytuł, nasz komputer musi spełniać jego minimalne wymagania. Na szczęście nie są one zbyt duże i pozwolą dobrze się bawić, nawet posiadaczom wieloletnich pecetów. Sama oprawa jest stosunkowo prosta, ale dzięki temu otaczający nas świat jest przejrzysty i nie mamy problemów z ujrzeniem nawet bardzo oddalonych od nas przeciwników. Jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową, bardzo przydatna okazuje się możliwość aktywowania swojej własnej muzyki zapisanej na dysku. Dzięki temu bawimy się przy dźwiękach swoich ulubionych utworów, które wybieramy według własnych upodobań.

Nasze serwisy z grami:

© 2000-2017 GRY-OnLine S.A.